Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Koło

Poradnik Klienta

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, ujawniają się przeszłością. Samiec alfa, który wydziela lekki zapach kozła, ma bujne owłosienie pod pachami i w znaczeniach intymnych, stał się lekko passé. Jeżeli współcześni mężczyźni mają kwestii związane z goleniem się i depilacją, więc nie dziwią się ponad tym, czy usuwać włosy, ale jak więc osiągnąć. A sytuacja jest mocna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Sieraków

 

Przyczyn kolei w dołączeniu do męskiego owłosienia intymnego można upatrywać w rewolucji, jaka dokonała się w własnej głowie w zeszłych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, jaki nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów oraz wielu różnych kosmetyków tradycyjnie wiązanych z starymi.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej natomiast na nogach było zarezerwowane wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobie. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” klientów była elementem tabu. Takie postępowania traktowano nie ale za przejaw zniewieścienia i zestawiano ze pasjami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że gdyby natura dała go wysokim uwłosieniem, to trzeba je z dumą nosić. W kryzysie to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę z kobiety. Natomiast to obecnie przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca klienta ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, jaki nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę paradującego na basenie albo na plaży w miękkich i małych kąpielówkach, z jakich występują włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, lecz także pewnego stopnia sztuki i uczucia estetyki. Gdy kładziemy się publicznie, powinniśmy zadbać o własny styl. Pewno nie każdy klient musi liczyć starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia to w myśli standard. Zwłaszcza w sukcesu mężczyzn aktywnych seksualnie i fizyczne. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista powinna stanowić sztuka o estetykę okolic intymnych.

Czystość oraz atrakcyjniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w sukcesu pań pewno wtedy być prawo, to usuwanie włosów łonowych u mężczyzny płaci się nie posiadać żadnego wpływu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej poddają się zabiegom higienicznym.

Nawet współczesny drwal to człowiek z daleką, ale starannie przystrzyżoną brodą, a może również z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz popularniejsza. Szczególnie wśród ludzi najbardziej intensywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W licznych włosach łatwiej kładzie się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa korzystnie na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w toku ciężkiego i stałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu ma i wielkie uznanie dla poprawy jakości seksu. Należy jednakże pamiętać, że nie stanowi więc ogólnie ważna zasada. Teoretycznie przyjemne i zadbane genitalia winnym stanowić dodatkową zachętą do prowadzenia seksu oralnego. Wykazuje się jednak, że niektóre panie, ale jeszcze ludzie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestii połączonych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z kumplem bądź partnerką, anim podejmiemy jakieś silne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na uniknięcie włosów łonowych, więc posiadamy do dyspozycji kilka możliwości. Najtańszą i najwygodniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie wykorzystywane jest adeptom intymnej depilacji. Czerpanie z dedykowanej golarki jest w cali eleganckie i przynosi wysokie efekty. Równie dostępne jest zastosowanie kremu do depilacji. Spośród ostatniego gatunku kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, ponieważ w sukcesu bardzo przyjemnej skóry mogą robić podrażnienia. Zazwyczaj są jednak kosmetyki do depilacji są doskonale tolerowane i pozwalają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w znaczeniach intymnych. Ostatnią z niskich dróg, jakie z powodzeniem możemy użyć bez udawania się do gabinetu kosmetycznego, jest użycie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy pozwoli ona wygolić skórę bardzo prosto i uniknąć zacięć.

Jeśli jesteśmy dość odrastających włosów łonowych a ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy skorzystać po bardziej drastyczne metody. Tańszą, choć niewątpliwie wielką jest depilacja woskiem. W sukcesu depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest rzeczywiście duży. Mówiąc wprost: ból jest ciężki, ale szybki i oddaje z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to zachowanie depilatora – skuteczność jest podobna, a nawet trochę większa.

Jeżeli chce nam na trwałym efekcie depilacji, najlepszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie każdych włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie stanowi więc strategia tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments