Gdzie kupić wypełniacze do paczek?

Gdzie kupić wypełniacze do paczek?

Warto przeczytać

W szczególności posiadacze sklepów internetowych z wysyłką muszą zadbać o odpowiednie zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi w transporcie. Rodzaj zabezpieczenia jest uzależniony od towaru, który wysyłamy.

Jakie wypełniacze do paczek stosuje się najczęściej?

Jeśli chodzi o wysyłkę małych towarów w kopertach kurierskich/foliopakach, co jest jedną z najpopularniejszych metod wysyłkowych ze względu na niskie koszty i możliwość skorzystania z paczkomatów, stosuje się głównie folię bąbelkową. Tą owija się zapakowany towar i wkłada do koperty kurierskiej. Dzięki temu przy wkładaniu do paczkomatu, odbieraniu z niego czy nawet przy przewróceniu się towaru w samochodzie dostawczym nic nie powinno się stać z pakunkiem.
Gdy do wysyłki mamy nieco większe paczki, to również sprawdzi się folia bąbelkowa, jednak częściej stosuje się inne wypełnienia takie jak sizal papierowy do paczek, maty powietrzne, poduszki powietrzne (w formie folii, do której wtłoczono spore ilości powietrza) czy resztki kartonów i innych wypełniaczy. Dobrym pomysłem może być także styropian, jednak sprawdza się on głównie wtedy, jeśli jest on idealnie dopasowany do towaru razem z wszelkimi żłobieniami. Dzięki wypełnieniu kartonu towar w środku nie będzie się przemieszczał i nie uszkodzi się.
Wielu przedsiębiorców stawia na rozwiązania ekologiczne, których również jest dużo na rynku. Może to być ekologiczny wypełniacz do paczek ze specjalnego papieru, ekologiczny flo-pak czy ekologiczna wełna. Trzeba w takim przypadku rozważyć koszty, czy jesteśmy w stanie je pokryć i czy koszt wysyłki dla klienta się przez to nie zwiększy, ponieważ przez to mogą oni odejść do konkurencji. Na dzisiejszym rynku dla wielu klientów cena nadal liczy się na pierwszym miejscu, szczególnie jeśli chodzi o wysyłkę, jednak ich świadomość z biegiem czasu rośnie, więc ekologiczne podejście też może okazać się jak najbardziej trafne pod kątem biznesowym.
Co bardzo ważne, wielu wypełniaczy można używać wielokrotnie bez żadnych obaw, dlatego, jeśli otrzymujemy paczki czy zwroty towarów, warto zachować wypełniacze do kolejnych paczek. Zaoszczędzimy przy tym nieco pieniędzy oraz oszczędzimy środowisku substancji do utylizacji.

Gdzie można zakupić wypełniacze do paczek?

Najwygodniejszym rozwiązaniem będą zakupy hurtowe online w sklepie oferującym wypełniacze do paczek oraz inne akcesoria kurierskie. Dzięki temu można otrzymać naprawdę dobrą ofertę cenową przy dużych, hurtowych zakupach i nie trzeba się martwić o brak towaru i szybkie jego zużycie przy mniejszych zakupach. Wypełniacze do paczek nie mają terminu przydatności i odpowiednio przechowywane mogą spokojnie czekać na swoją kolej w magazynie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments