wybielanie zębów

Wybielanie zębów Łobżenica

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie pragnie stanowić właśnie kwestią genów. Dzięki odpowiednim zabiegom wybielającym pięknymi zębami może bawić się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Rawicz

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupę osób posiada zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze bardzo z nas określa się na wybielanie zębów, aby wziąć im chciany odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak więcej w gabinecie stomatologicznym. Jaka technika będzie najpiękniejsza, aby uzyskać dobry efekt?

Spis treści:

Co wpływa na surowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym więc liczy?
Jak wybielić zęby – w budynku czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów również kolejnych środków stomatologii estetycznej?
Co wpływa na surowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów zapewne być wielki – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim elementami genetycznymi, czyli u wszystkiej pani zapewne istnieć on kilka inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy prestiż na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie wielkiej sum herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów również mogą wpłynąć na ich kolor.

Co dużo, odcień uśmiechu zamienia się wraz z wiekiem. U starszych osób dojeżdża do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd te żółtawa zębina jest wówczas bardzo widoczna.

Ale nawet w ostatnich wypadkach można uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym stanowi ostatnie dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym więc polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej układa się wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne z wielu miast, gdzie możemy użyć takich stylów w gabinetach stomatologicznych, ale do dyspozycji pamiętamy więcej specjalne środki do celu w lokalu.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To proces liczący na wysłaniu im doskonalszego odcienia. Gdy on jest? Najczęściej łączy się wtedy odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w odpowiednich stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako główny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź jeszcze należy zaczekać na niego z paru dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby bawić się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w budynku czy u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wygranie z preparatów danych do swego użytku, lecz jeszcze mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z braków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwoli na uzyskanie niezwykłych rezultatów, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę jest ich szybkość – wtedy efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy brać się również z większym wydatkiem.

Wybielanie zębów Rawicz

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najpiękniejsza? Sprawdź teraz szczegółowe informacje o wszystkiej z nich oraz wybierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W wszystkim sklepie możemy zakupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które zawierają ogromniejszą część substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a i mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest dodatkowe, lecz nie u wszystkiej kobiety daje dobry efekt. Co dużo, należy myśleć o tym, by nie używać ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, ponieważ mogą wpływać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej słabe na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Rawicz

Paski do wybielania zębów

Do własnych metod wybielania zębów zdaje się także paski wybielające. Są więc nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na szlachetny i niski łuk zębowy. Działają głównie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym sukcesu efekt wybielania zapewne być smaczniejszy niż w przyrównaniu do past, lecz nie będzie on właśnie oszałamiający jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia toż głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Rawicz

Żele wybielające

Posiadają działanie podobne do pasków, ale nakładane są na zęby z użyciem pędzelka bądź w pakiecie wraz z żelem dostają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów toż głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie zachowuje się żelem wybielającym. W przyrównaniu do wybielania zębów w lokalu pacjenta, bierze się wtedy wyższe stężenia związków wybielających, stąd te uśmiech zapewne istnieć stale bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na treści których układa się następnie specjalne osłony z tworzywa stawiane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do łączenia w lokalu. Pacjent powinien stawiać go wszystkiego dnia, wypełniając nakładki i przyjmując je na zęby.

Czas bycia diecie toż szczególnie z 7 do 14 dni, przy czym skutek może utrzymać się na dłuższy okres niż w przypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Rawicz

Wybielanie lampą

Druga oferta widoczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym sukcesu używa się specjalne środki wybielające oraz lampę, która robi ich aktywację. Taka forma pozwoli na zdobycie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne z centrów, gdzie stanowi ono dostępne, uważane jest zbyt najlepszą opcję. To efekty wybielania są najlepsze – można dostać zdecydowanie większą dysproporcję w charakterach zębów niż z użyciem innych form. Istnieje wówczas również sposób bardzo intensywny – raz wykonany pozwoli na życie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to bezpieczna metoda, która przewożona jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Rawicz

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, lecz również na duży okres po nim, należy myśleć o właściwym postępowaniu. Duża jest w tym sukcesu tak zwana biała dieta. Co zatem istnieje?

Biała dieta to dieta, która zlecana jest po zabiegach wybielania zębów, a także innych środkach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, jakie mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a zarówno z nowych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także zaleca się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, tylko im dłużej obserwuje się jej zaleceń, tymże atrakcyjniejsze efekty można uzyskać. Wówczas biel zębów po zabiegu zapewne być widoczna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który idzie na otrzymanie znacznie wydajnych rezultatów, jednak należy myśleć o tym, iż nie wszystkie zęby mogą być ludzie wybielaniu.

Związki wybielające działają dopiero na zęby naturalne, stąd te nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków czy same plomb w zębach. Wobec tego role stanowiące pełną część wypełnień mogą nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny również prawdopodobnie umieszczać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – bierze się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Stosowany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna to nie tylko wybielanie zębów Kraków dodatkowo w przyszłych miastach. To też duża paleta innych środków, które idą na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto wziąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na zwolnieniu z nich osadu i osadu nazębnego. U wielu osób pozwoli na otrzymanie znacznie atrakcyjnego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie polecane są jeszcze przed wybielaniem zębów, aby zdobyć pozytywniejsze rezultaty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to cienkie płatki porcelany, które montowane są na zębie. Ich celem jest korekta kształtu zęba, a też jego koloru. Dzięki licówkom można zdobyć znacznie interesujące rezultaty i radować się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na pewien ząb. Wybielanie zębów Rawicz

Korony

Korony protetyczne kierowane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zmieniają go również przyzwalają na utrzymanie jego ról. Korony można mieścić na własnym korzeniu albo na implancie stomatologicznym.

Korona pozwoli na wszelką zmianę koloru zęba, a także zapewne być łączona w końca poprawy estetyki uśmiechu w przypadku, gdy ząb nie jest możliwy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów również kolejnych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wykorzystać z pełnej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments